It is currently Thu Nov 15, 2018 7:36 am




Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 
 Duminica 21.10.2018 
Author Message
Caporal

Joined: Thu Oct 26, 2017 1:08 pm
Posts: 51
Location: Craiova
Post Duminica 21.10.2018
Daca nu se strang suficienti doritori pe forum, intalnirea se va anula. Numai cei inscrisi pe forum vor fi anuntati telefonic in cazul unor schimbari!

************************************************************
Regulamentul dupa care se organizeaza jocuri de airsoft in Craiova
Regulament Sad Bunneh 1.2 privind limitarile de viteza

Loc de intalnire:Aeroport
Ora: 09:00
Vremea:Prognoza meteo
Teren:

Scenariu: TBD
Descriere suplimentara:

Va rugam sa anuntati daca stiti ca plecati mai devreme sau daca nu mai puteti ajunge la joc.

************************************************************

Echipament Obligatoriu!
Ochelari de protectie.
Vesta reflectorizanta.
Banderola colorata.
2 Litri de apa.


Thu Oct 18, 2018 2:42 pm
Profile E-mail
Soldat

Joined: Mon Jun 19, 2017 6:25 pm
Posts: 36
Location: Podari
Post Re: Duminica 21.10.2018
Prezent!!


Thu Oct 18, 2018 3:40 pm
Profile E-mail
Soldat
User avatar

Joined: Tue Dec 26, 2017 12:34 am
Posts: 26
Location: Craiova
Post Re: Duminica 21.10.2018
Prezent


Thu Oct 18, 2018 4:27 pm
Profile E-mail
Soldat

Joined: Fri May 18, 2012 2:15 am
Posts: 14
Location: craiova
Post Re: Duminica 21.10.2018
Prezent


Fri Oct 19, 2018 8:42 am
Profile E-mail
Soldat
User avatar

Joined: Sun Nov 05, 2017 5:14 pm
Posts: 44
Location: Craiova
Post Re: Duminica 21.10.2018
Prezent


Fri Oct 19, 2018 11:14 am
Profile E-mail
Soldat
User avatar

Joined: Sat May 27, 2017 5:19 pm
Posts: 35
Location: craiova
Post Re: Duminica 21.10.2018
Prezent :army:


Fri Oct 19, 2018 1:31 pm
Profile E-mail
Soldat

Joined: Sat Oct 06, 2018 9:46 pm
Posts: 2
Location: Craiova
Post Re: Duminica 21.10.2018
Prezent !


Fri Oct 19, 2018 4:20 pm
Profile E-mail
Soldat

Joined: Thu Sep 28, 2017 2:12 pm
Posts: 10
Location: Craiova
Post Re: Duminica 21.10.2018
Prezent


Fri Oct 19, 2018 4:40 pm
Profile E-mail
Soldat

Joined: Thu May 31, 2018 5:00 pm
Posts: 13
Location: Craiova
Post Re: Duminica 21.10.2018
Prezent ! :army18:


Fri Oct 19, 2018 9:32 pm
Profile E-mail
Soldat
User avatar

Joined: Sat Jun 10, 2017 3:05 pm
Posts: 45
Location: Craiova
Post Re: Duminica 21.10.2018
Prezent


Sat Oct 20, 2018 3:11 pm
Profile E-mail
Caporal
User avatar

Joined: Wed Jan 18, 2017 9:07 am
Posts: 82
Location: craiova
Club: C.S.A.C.
Post Re: Duminica 21.10.2018
Prezent!


Sat Oct 20, 2018 5:44 pm
Profile E-mail
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 


Who is online

Users browsing this forum: Glassman and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.